Hakkımda

1977 yılında Malatya’da doğan DENİZ ŞAHİN,

Lise eğitimini 1994 yılında Malatya Yunus Emre Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünü bitirerek tamamlamış, akabinde Newport Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği, İnönü Üniversitesi Maden Mühendisliği, Anadolu Üniversitesi Coğrafi Bilgi Sistemlerini bitirmiştir.

Öğrencilik ve İş hayatı dönemlerinde birçok Stk larda görev almıştır. Mastöb (Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği) Malatya Şb. Bşk. Yrd., Akçadağder (Akçadağ Dayanışma Derneği) Kurucu başkan ve Başkan yrd., İstanbul Maltepe Sanayici ve İşadamları derneği üyelik, Tüketici Derneği üyelikleri devam etmektedir.

Uzmanlık alanları Endüstri 4.0, Endüstri 4.0 da Madencilik Uygulamaları, Madencilik sektörü, İş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı, E-ticaret uygulamaları ve eğitimi, Girişimcilik eğitimi, Kobi danışmanlığı, Proje yazma ve uygulama , Yarı değerli taş işleme ve madenciliği, Yazılım geliştirme, E-ticaret ve Mobil Uygulamalardır. Bunların yanında çalışma alanları Yönetim danışmanlığı, markalaşma, Yerbilimleri uygulamaları ve fikir atölyesidir.

Birçok alanda başarılara imza atmış, askerlik döneminde dahi Üstün hizmet belgesi almıştır. Onlarca sertifika ve plaket sahibidir. Şuanda Teknoparkta bulunan kendi girişimi olan Ar-ge firması ile ticari faaliyetine devam etmektedir.