Tkdk Kırsal Kalkınma Destekleri Malatya Bilgilendirme Toplantısı

Sn. Deniz ŞAHİN‘in organizasyonu ile düzenlenen “Kırsal Kalkınma Hibeleri” konulu bilgilendirme etkinliği Malatya Merkez ve Akçadağ ilçesinde düzenlendi.

Malatya TKDK “Kırsal Kalkınma Hibeleri” konulu etkinlik 

Tkdk (Tarım ve kırsal kalkınmayı destekleme kurumu) ve Mastöb (Malatya sivil toplum örgütleri birliği)’ nin birlikte düzenlemiş olduğu “Kırsal Kalkınma Hibeleri” konulu etkinlik düzenlendi.
Kırsal kalkınmada ne tür projeler destekleniyor?, Hangi başvurulara ne kadar hibe var? Nasıl başvuru yapılacak? Yatırımcı ve vatandaşlarımızın konu hakkında sorularınında cevaplanacağı bu toplantıya sizleride aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Tarih : 12/01/2018 – Cuma Günü
Saat : 15:00
Yer : Malatya Merkez Has Otel, Battalgazi Mahallesi, Saray Mah. Sarayım Sok. No:10

Akçadağ TKDK “Kırsal Kalkınma Hibeleri” konulu etkinlik 

Akçadağ ilçemizde Tkdk (Tarım ve kırsal kalkınmayı destekleme kurumu)’nın, Mastöb (Malatya sivil toplum örgütleri birliği) ve Akçadağ Belediyesi ile birlikte düzenlemiş olduğu “Kırsal Kalkınma Hibeleri” konulu etkinlik düzenlendi.
Kırsal kalkınmada ne tür projeler destekleniyor?, Hangi başvurulara ne kadar hibe var? Nasıl başvuru yapılacak? Akçadağdaki yatırımcı ve vatandaşlarımızın konu hakkında sorularınında cevaplandığı bu etkinliğe katılım 347 kişi ile gerçekleşti.

Tarih : 12/01/2018 – Cuma Günü
Saat : 10:00
Yer : Akçadağ Belediyesi Başpınar Sosyal Tesisleri